Leppi
A teraz wyobraź sobie, że jesteś fotografem... wolnym strzelcem pracującym dla największych światowych czasopism... Podróżujesz sam w poszukiwaniu szczególnie wzruszających, drastycznych, szokujących scen... I teraz konkretna sytuacja... W nurcie wzburzonej rzeki widzisz Andrzeja Leppera kurczowo trzymającego się jakiegoś konara... bardzo osłabionego już walką z silnym prądem wzburzonej rzeki... I masz do wyboru: Znasz już możliwości więc teraz odpowiedz na bardzo ważne pytanie:
Teścik - taki malutki
Ale bez oszukiwania!! To potrwa tylko minute, a efekt jest zaskakujacy. Twoje zadanie:policz wszystkie "F" w ponizszym tekscie: FINISHED FILES ARE THE RE-
SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS

tu wpisz wynik testu 1

Przeczytaj uważnie i dokonaj wyboru:
Pytanie 1: Gdybyś znał kobietę, która ma już ośmioro dzieci, z czego dwoje jest głuchych, dwoje jest ślepych a jedno upośledzone umysłowo, przy czym owa kobieta jest chora na syfilis, to czy zalecałbyś aborcję?
tak
nie
Pytanie 2: Masz wybrać przywódcę dla całego świata. Jest trzech kandydatów:
Kandydat A: konsultuje się z astrologiem, ma powiązania ze skorumpowanymi politykami, ma dwie kochanki, nałogowo pali i wypija 8 do 10 martini dziennie.
Kandydat B: Został wyrzucony ze stanowiska dwukrotnie, śpi do południa, używał opium w szkole i wypija ćwiartkę whiskey każdego wieczora.
Kandydat C: Odznaczony bohater wojenny, wegetarianin, nie pali, czasem pije piwo, jest monogamistą.
Który z kandydatów byłby twoim ideałem ?
zaznacz odpowiedź
kandydat A
kandydat B
kandydat C

A teraz test z języka polskiego
Które z dwóch podanych niżej zdań jest zgodne z polską gramatyką?:
Stolica Stanów Zjednoczonych, Nowy Jork, padła ofiarą ataków terrorystycznych.
Stolica Stanów Zjednoczonych, New York, padła ofiarą ataków terrorystycznych.
żadne z powyższych